Pořiďte si konečně jízdní kolo, na které se budete moci plně spolehnout

Máte rádi cyklistiku, nebo k ní vedete vaše různě staré děti? Možná se snažíte najít právě teď sport, který by vás bavil, a na kole jste v mládí neměli možnost jezdit, jak jste si přáli. Ať už je vám 15, 30 nebo třeba 50 i víc, na bikero.cz si koupí to správné kolo každý zájemce. 

Jízdní kola špičkové kvality a dokonalého vzhledu

V e-shopu bikero.cz najdete jízdní kola FOCUS. Jedná se o inovativní německou značku kol, která se pyšní pokročilými technologiemi a povedeným designem. Založil ji slavný jezdec, trojnásobný mistr světa v cyklokrosu – Mike Kluge, jenž se jí už od počátku postaral o prestiž. Založení firmy se odehrálo již v roce 1993, a i když se nejdříve specializovala jen na horská kola, dnes už vyrábí i kola ostatních kategorií. Na vývoji kol Focus se podílí tým expertů, v němž nechybí přední jezdci, vědci a inženýři. 

Kola FOCUS jsou vyvíjena ve Stuttgartu a pak testována v Cloppenburgu. Spolehnut se můžete na vysoké standardy, výrobce má k dispozici velké a moderní testovací centrum, kde se vyvíjí mnoho prototypů a technologií, které jsou do výroby kol implementovány. Modely prochází řadou testů a vyznačují se dokonalostí do posledního puntíku. Profesionálové FOCUS velmi dobře znají, nabízí vynikající výkon, vyváženost a uspokojí i nejnáročnější. 

WOOM kola i odrážedla pro vaše děti 

Vyhledávaná jsou i jízdní kola WOOM. Jsou vyráběna s maximálním ohledem na dětskou anatomii, proto se na nich dětem jezdí naprosto báječně. Rychle si je oblíbí, naučí se na nich jezdit. Jsou asi o 40 % lehčí než běžná dětská kola, a tak se stala jedna z nejlehčích sériově vyráběných dětských kol na světě. 90 % dílů na kole bylo vyvinuto tak, aby odpovídalo dětským proporcím. Cílem firmy je, aby cena byla dostupná i pro běžné rodiny s dětmi.

Podívejte se sami a vyberte si kolo pro sebe, svou ženu nebo ratolest. Nabikero.cz určitě najdete to, co hledáte.

- Reklama -PR články

Nejnovější články

Další články autora