Barvení vlasů? Už žádný strach z jejich poškození

Značka Gliss se specializuje na regeneraci barvených vlasů již více než 70 let. Nyní přichází s novinkou – barvou na vlasy Gliss Color, která barveným vlasům zajistí permanentní a zářivý vzhled. Tato novinka chrání vlasy před poškozením již v procesu barvení a díky komplexu kyseliny hyaluronové zůstává naše koruna krásy zářivá a hebká.

Všechno, co je vytvořeno přírodou, nás vždy dokáže ohromit a její rozmanitost nás inspiruje každý den. I my ve Schwarzkopf jsme se nechali inspirovat a do nových barev Gliss Color jsme vůbec poprvé zakomponovali sílu komplexu kyseliny hyaluronové, která se přirozeně nachází v lidském těle a je známá díky svým hydratačním účinkům. Barvy na vlasy Gliss Color vznikly spojením odborných znalostí v oblasti barvení vlasů společnosti Schwarzkopf a zkušenostmi značky Gliss v oblasti vlasové regenerace.

Jsou dostupné ve dvaceti barevných odstínech a kromě komplexu kyseliny hyaluronové obsahují speciální systém Color Care, který zajišťuje pronikání barvy hluboko do pigmentu vlasů, čímž dochází ke 100% překrytí šedin ak efektu dlouhotrvající zářivé barvy. Gliss Color brání poškození vlasů a chrání je již v průběhu barvení. Výsledkem jsou zdravě vypadající vlasy bez vytvoření „efektu helmy“, které si můžete užívat každý den.

Důležitá složka inspirovaná přírodou

Kyselina hyaluronová má jedinečnou schopnost zadržovat vodu až v tisícinásobném množství své váhy a uchovávat v buňkách.

h pokožky co možná nejvíce vlhkosti, díky čemuž je pokožka na pohled i na dotek hydratovaná a hebká. Nenechte se zmást slovem „kyselina“. Jedná se totiž o látku, kterou naše tělo přirozeně

produkuje.

Do péče o pleť většinou nezahrnujeme pokožku hlavy, ale ani tu bychom neměli opomíjet. Jedná se v podstatě o prodlouženou část naší tváře. Pokožka hlavy navíc s rostoucím věkem stárne a ztenčuje se. S přibývajícím věkem také dochází k úbytku množství

kyseliny hyaluronové v našem těle a pokožka ztrácí vlhkost. Pokud má pokožka vaší hlavy této látky dostatek, je hydratovaná, což může příznivě ovlivnit růst a pevnost vlasů.

Zdravá péče o vlasy začíná tak, jako každý proces – učením se. Získejte užitečné a zajímavé informace v našem novém Gliss magazínu. Dozvíte se například s jakou barvou na vlasy ladí tón vaší pleti či osm triků pro domácí barvení od vlasových expertů. Dále se dočtete o důležitosti hydratace, o látce jménem kyselina hyaluronová ao řadě dalších zajímavých tipů. Gliss magazín je dostupný na www.schwarzkopf.sk Sledujte nás i na našem Facebooku (www.facebook.com/Schwarzkopf.sk).

- Reklama -PR články

Nejnovější články

Další články autora