Dokonalé obočí za pár vteřin

Nepotřebujete tým vizážistů, kteří mají k dispozici celebrity. Barvy i šablony se přizpůsobí každému typu, barvě vlasů, očí a pleti. Nepotřebujete žádné kosmetické dovednosti!
Lehčí už to být nemůže.

Cestujete často za prací, zábavou či sportem? Chcete se iv těchto chvílích cítit upraveně a sebejistě? Právě pro vás je zde FAB Browse. Praktické

balení, které se vejde do každé kosmetické taštičky. Minerální pigmenty FAB Browse se přizpůsobí každému typu, barvě vlasů, očí a pleti. Unikátní semi-permanentní pudr v pěti barevných odstínech, vyrobený ve Velké Británii je zárukou vysoké kvality. Obstojí iv těch nejnáročnějších podmínkách. Vodě, potu a otěru odolný. Až 24 hodin bez nutnosti úprav.
Jedná se o revoluční systém, se kterým vytvoříte dokonale krásné obočí během několika vteřin iv pohodlí domova. Vypadá krásně i na dámách, které mají své obočí velmi řídké, případně jim část chybí. Za pár vteřin máte krásné symetrické obočí, které vydrží po celý den!

Sada Beautiful Brows Kit je dostupná v 5 odstínech, které sednou každé ženě a obsahuje:

  • příslušný minerální pigment (chocolate / dark brown / light brown / slate / black)
  • 3 typy šablon pro vytvoření dokonalého tvaru
  • duo štětec pro aplikaci barvy (přírodní vlákna)
  • rozjasňovač (pod a nad obočí)
  • malý štětec na rozjasňovač
  • zrcátko, pinzetu
    Cokoliv ze sady si můžete dokoupit i samostatně (informace o cenách na vyžádání v salonu).

Je to jednoduché:

Odstíny:

Light brown – světle hnědá – nejuniverzálnější odstín hodící se jak pro světlé blond vlasy, tak pro oříškově hnědé. Tento odstín je také velmi oblíbený u rusovlásek, žen s medovými odstíny.
Dark brown – tmavě hnědá – velmi přirozený odstín tmavě hnědé. Vhodný jak pro ženy se světle hnědou barvou vlasů, tak pro ženy s tmavě hnědou až čokoládovou barvou vlasů. Úžasný také pro různé odstíny s nádechem do mahagonu, fialkové, červené, atd…
Chocolate – čokoládová – krásná intenzivně tmavě hnědá čokoládová barva. Vhodný pro ženy s opravdu intenzivní tmavě hnědou barvou vlasů (až s nádechem do černohnědé). Barva je vhodná pro tmavé typy se snědou pletí.
Slate – šedá – univerzální odstín v barvě břidlice. Sedí jak blondýnám s velmi světlou pletí, tak i černovláskám a rusovláskám, které mají v základu své obočí tmavé. Krásný na opravdu světlé pleti (studené typy). U černovlasých žen působí velmi přirozeně – nepůsobí tvrdě.
Black – černá – doporučujeme ženám s tmavou barvou pleti a černovlasým ženám. Velmi intenzivní. Ideální pro tenké a úzké obočí. V případě, že je vaše obočí širší a hustší, je lepší použít odstín Slate, který bude i na širším obočí působit měkce a přirozeně.

Předchozí článekVoňavý rychlokurz
Další článekKaždý strom se počítá
- Reklama -PR články

Nejnovější články

Další články autora